Yhteystiedot

Asiakaspalvelu kuluttajille

puh. 044 7450 601 
sähköposti: verkkokauppa@veljwahlsten.com

Asiakaspalvelumme palvelee arkisin klo 9-17. Olethan rohkeasti yhteydessä!

Yritysasiakaspalvelu

puh. 03 875 990
sähköposti: info@veljwahlsten.com

Asiakaspalvelumme palvelee arkisin klo 9-17. Olethan rohkeasti yhteydessä!

Myymälä / ravi- ja kengitystarvikkeiden myynti

Ilkka Hoffren (suomi)
puh. +358 40 517 7217
sähköposti: ilkka.hoffren@veljwahlsten.com

Yritysmyynti

Susanna Hammar (suomi, englanti, ranska)
Vientimyynti Eurooppa
puh. +358 44 7450 609
sähköposti: susanna.hammar@veljwahlsten.com

Riina Haikonen (suomi, englanti, ruotsi)
Avainasiakasjohtaja Suomi
puh. +358 44 4811 516
sähköposti: riina.haikonen@veljwahlsten.com

Markkinointi

Tarja Salminen (suomi, englanti)
puh. +358 41 7312 161
sähköposti: tarja.salminen@veljwahlsten.com

Myyntilaskutus ja vientihuolinta

Hanna Taina (suomi, englanti)
puh. +358 44 722 9155
sähköposti: laskutus@veljwahlsten.com

Hankinta ja tuotehallinto

Minna Viljakainen (suomi, englanti)
puh. +358 44 481 1515
sähköposti: minna.viljakainen@veljwahlsten.com

Toimitusjohtaja

Tomi Himanka (suomi, englanti)
puh. +358 400 821877
sähköposti: tomi.himanka@veljwahlsten.com