Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä! Löydät tältä sivulta henkilökunnan yhteystiedot. Asiakaspalvelu: puh. 03 875990, sähköposti info@veljwahlsten.com

Satu Lahtinen

Myymälä
Puh. 044 7450 601
satu.lahtinen@veljwahlsten.com

SUSANNA HAMMAR

Vientimyynti
Puh. 044 7450 609
susanna.hammar@veljwahlsten.com

Antti Perttunen

Vientimyynti
Puh. 041 7300 109
antti.perttunen@veljwahlsten.com

Päivi Riento

Asiakaspalvelu / Tuontihuolinta
Puh. 03 875 990
info@veljwahlsten.com

eija ala-vannesluoma

Asiakaspalvelu
Puh. 03 875 990
info@veljwahlsten.com

Hanna Taina

Laskutus ja vientihuolinta
Puh. 044 722 9155
hanna.taina@veljwahlsten.com

sanna jokinen

Controller
Puh. 044 546 2642
sanna.jokinen@veljwahlsten.com

Minna Viljakainen

Ostopäällikkö
Puh. 044 4811 515
minna.viljakainen@veljwahlsten.com

Nina Skyttä

Ostoasiantuntija
Puh. 041 7300 895
nina.skytta@veljwahlsten.com

Jonna Lehtonen

Tuoteryhmäasiantuntija
Puh. 0440 875 787
jonna.lehtonen@veljwahlsten.com

Johanna Heiman

Varustetuotanto
Puh. 0447 751 791
johanna.heiman@veljwahlsten.com

Juha Karppinen

Varastopäällikkö
Puh. 044 7450 606

Riina Haikonen

Avainasiakasjohtaja
Puh. 044 4811 516
riina.haikonen@veljwahlsten.com

Petri Katajamäki

Toimitusjohtaja
Puh. 044 9757 360
petri.katajamaki@veljwahlsten.com