Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä! Löydät tältä sivulta henkilökunnan yhteystiedot. Asiakaspalvelu: puh. 03 875990, sähköposti info@veljwahlsten.com

Riina Haikonen

Toimitusjohtaja
Puh. 044 4811 516
riina.haikonen@veljwahlsten.com

Hanne-Mari Jantunen

Myyntipäälikkö (kotimaa)
Puh. 040 6877 726
hanne-mari.jantunen@veljwahlsten.com

Eve Salo

Myyntiedustaja
Puh. 044 772 0612
eve.salo@veljwahlsten.com

Satu Lahtinen

Myymälä
Puh. 044 7450 601
satu.lahtinen@veljwahlsten.com

Jenni Sorjonen

Myyntiedustaja
Puh. 044 7450 609
jenni.sorjonen@veljwahlsten.com

Päivi Riento

Asiakaspalvelu
Puh. 03 875 990
info@veljwahlsten.com
 

Sanna Härkönen

Myyntiedustaja
(Äitiyslomalla)

Hanna Taina

Asiakaspalvelu
Puh. 03 875 990
info@veljwahlsten.com

Mika Posti

Lemmikkiruokatehtaan johtaja
Puh. 044 2419181
mika.posti@veljwahlsten.com

Miia Mattila

Huolinta ja reskontra
Puh. 044 7234 730
miia.mattila@veljwahlsten.com

Minna Viljakainen

Ostot
Puh. 044 4811 515
minna.viljakainen@veljwahlsten.com

Jonna Lehtonen

Laskutus ja huolinta
Puh. 0440 875 787
velj.wahlsten@veljwahlsten.com

Eija Alaranta

Tuotantopäällikkö
Puh. 044 7450602
eija.alaranta@veljwahlsten.com

Eija Rantalainen

Mallimestari
Puh. 044 7450605
brodeeraus.wahlsten@veljwahlsten.com

Juha Karppinen

Varastopäällikkö
Puh. 044 7450 606