Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä! Löydät tältä sivulta henkilökunnan yhteystiedot. Asiakaspalvelu: puh. 03 875990, sähköposti info@veljwahlsten.com

Riina Haikonen

Toimitusjohtaja
Puh. 044-3630 938
riina.haikonen@veljwahlsten.com

Jenni Sorjonen

Myynti
Puh. 044-7450 609
jenni.sorjonen@veljwahlsten.com

Hanne-Mari Jantunen

Myynti
Puh. 040-6877 726
hanne-mari.jantunen@veljwahlsten.com

Kimmo Thuneberg

Vientipäällikkö
Puh. +358 440 180 362
kimmo.thuneberg@veljwahlsten.com

Sanna Härkönen

Myynti

Ville Perho

Myynti Ruotsi/Norja
Puh. +358 400 446 851
ville.perho@veljwahlsten.com
  

Satu Lahtinen

Myymälä
Puh. 044-7450 601
satu.lahtinen@veljwahlsten.com

Miia Mattila

Huolinta ja reskontra
Puh. 044-7234 730
miia.mattila@veljwahlsten.com

Jonna Lehtonen

Laskutus ja huolinta
Puh. 0440-875 787
velj.wahlsten@veljwahlsten.com

Eija Pitkäniemi

Mallimestari
Puh. 044-7450605
brodeeraus.wahlsten@veljwahlsten.com

Eija Alaranta

Tuotantopäällikkö
Puh. 044-7450604
eija.alaranta@veljwahlsten.com

Juha Karppinen

Varastopäällikkö
Puh. 044-7450 606